PrivateServer - PvP Server - 1299 Private Server - Knight Online Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PrivateServer - PvP Server - 1299 Private Server - Knight Online Private Serverlar

privateserverler,private serverler,private serverlar,pvp serverlar,ko pvp,knight private online

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

pvp minibot tarzı bişey yapmak istiyorum yardım lütfen(yada eksikleri düzeltn)

YazarMesaj
ozer
KoxpZamani Üyesi
KoxpZamani Üyesi

Puanı : 4
Rep Değeri : 10

pvp minibot tarzı bişey yapmak istiyorum yardım lütfen(yada eksikleri düzeltn) Empty
MesajKonu: pvp minibot tarzı bişey yapmak istiyorum yardım lütfen(yada eksikleri düzeltn)   pvp minibot tarzı bişey yapmak istiyorum yardım lütfen(yada eksikleri düzeltn) EmptyÇarş. Şub. 09, 2011 1:04 am

başlıktaki gbi bunu istememin sebebi ise pvp minibot v3 te basılıcak tuşları seçtiğimde program kapanıyor vede
bi isteğim daha olucak eğer mümkünse mesela 5 kutucuk var ama ben 3 tanesini kullanmak ve kısa yol tuşu olmasını istiyorum yani
1 8 8 tuşlarını seçip caps lockla başlatıp durdurmak bu mümkünse ve yaparsanız çok sevinirim.
tabi frm dosyasınıda eklerseniz nasıl yaptığınızıda öğrenmiş oluruz Tebessüm

pvp minibot tarzı bişey yapmak istiyorum yardım lütfen(yada eksikleri düzeltn)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yardım lütfen
» Lisans Kodu Programı Yapmak
» Blinko Ve Diğer Adminler Yardım
» Z-r Atak Macro gibi bir koxp her severda kulanılacak bir koxp istiyorum !